BOSNA HERSEK’İN SAKLI CENNETİNİ BULDUK | PROKOSKO JEZERO GÖLÜ

0 264

✔️179₺ indirimli AirBnB kodu: https://www.airbnb.com.tr/c/ugurs170?currency=TRY

Ola Millet,

Yeni bölüm sizlerle…

▶ Bu bölümde Bosna Hersek’in saklı cennetini bulduk ve görür görmez aşık olduk. Buraya ulaşmak için Saraybosna’dan 350 kilometreye yakın yol gitmek durumunda kaldık ve 20 KM dağlık, taşlık, çamurlu yollardan geçtik ama sonuç muhteşem oldu, her şeye değdi! Böyle harika bir yer yok.

▶ Faruk’un da dediği gibi Prokosko Gölü herkesin ömründe muhakkak bir kez gitmesi gereken yer. Ölmeden önce yapılacaklar listenize muhakkak eklemelisiniz. Bu denli güzel bir yeri ilk detaylı vlog çeken biri olduğum için çok mutluyum. Yakın zamanda Faruk’da kendi blog sitesinde Prokosko gölü için daha detaylı bit yazısı olacak, ona da aşağıda yazdığım linkten ulaşabilirsiniz.

▶www.farukkaleli.com.tr

▶ Video içerisinde’de anlattığım gibi ömür geçirilecek bir yer olmasa da en azından bir ya da iki gece konaklanabilecek bir yer. Biz ramazan ayında gittiğimiz için gıda konusunda istediğimizi alamadık ama göz doygunluğu, içimize doldurduğumuz huzur bize yetti.

▶ Güzel bir müzik eşliğinde şu gölün kenarına oturup kitabınızı okuduğunuzu düşünün…
▶ Yeterli dinginliğe ulaştığınızda hemen arkanızda bulunan bungalov tarzı kiraladığınız evinize döndüğünüzü düşünün…
▶ Akşam küçük katlanır masanız ve kamp sandalyenizde oturup çayınız, şarabınız ya da en sevdiğiniz içeceklerinizin, mezelerinizin masanızda olduğunu ve en sevdiğiniz kişinin yanınızda olduğunu düşünün…
▶ Saymakla bitmeyecek huzurlu hayalleri burada çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz…

▶ Biz çok güzel bir mevsimde MAYIS ayında gittim, gördüğünüz görüntü bu fakat kışın nasıl olduğuna dair işletmeci Shavala hanımın telefonundan görüntüler de paylaştım. Hangi mevsimde gitmek isterseniz gidebilirsiniz, tercih sizin.

▶ Ben çok ama çok beğendim, ilerde muhakkak 2-3 günlük konaklamalı gideceğim. Bununla alakalı zaten vlog izlersiniz 🙂

▶ Sizleri çok meşgul etmeden videoya davet edeyim.

▶ Yorumlarınız çok önemli çünkü ilk bölüm ile son bölüm arasında oluşan dünyalarca farkı yorumlar meydana getirdi 🙂 sayenizde kendimi geliştiriyorum.

▶ Yeni bölümde görüşmek dileği ile, kendinize dikkat edin ve kendinize zaman ayırın.

Sevgiler
Uğur Şahin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.